Inwestujemy w ludzi,

którzy są przedsiębiorczymi pasjonatami

tworzenia wartości swoich firm.

Czytaj więcej...

Aktualności

2014

AFORTI EXCHANGE Sp. z o. o. (spółka zależna od AFORTI HOLDING S.A. z portfela FUTURIS S.A.) rozszerza ofertę.

Kantor internetowy należący do AFORTI HOLDING S.A. wprowadza do oferty nowe waluty i pary walutowe.

AFORTI Exchange Sp. z o.o. wprowadził do oferty koronę norweską (NOK), a w planach na najbliższe miesiące jest również korona czeska (CZK), korona szwedzka (SEK) oraz rubel rosyjski (RUB).

Od grudnia za pośrednictwem kantoru możliwa jest wymiana walut z pominięciem wymiany poprzez polską złotówkę – dotyczy to przede wszystkim pary eurodolar (EURUSD), dzięki czemu wymiana euro na dolary amerykańskie (i odwrotnie) będzie odbywała się jeszcze szybciej i taniej.

FUTURIS S.A. wraz ze spółką zależną FUTURIS CAPITAL (CYPRUS) Ltd. posiadają 1.760.000 akcji nowej emisji AFORTI HOLDING S.A., które stanowią 22,56% w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów.

AFORTI HOLDING S.A. to notowana na NewConnect dynamicznie rozwijająca się grupa finansowa, która wyznacza nowe ścieżki kompleksowej obsługi klientów w zakresie finansów osobistych i finansów przedsiębiorstw. Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej. Do grupy kapitałowej AFORTI HOLDING należą: AFORTI FINANCE S.A., AFORTI EXCHANGE Sp. z o. o., INVISTA DOM MAKLERSKI S.A. oraz AFORTI CAPITAL Sp. z o. o.

Więcej informacji na http://afortiholding.pl/index.php/nowa-para-walutowa-w-aforti-exchange-sp-z-o-o/.