Inwestujemy w ludzi,

którzy są przedsiębiorczymi pasjonatami

tworzenia wartości swoich firm.

Czytaj więcej...

Aktualności

2013

Rosnące wyceny
na rynku gier mobilnych

FUTURIS S.A. oraz RUNICOM S.A. posiadają w swoim portfelu akcje Tequila Mobile S.A. – uczestnika dynamicznie rozwijającego się rynku gier mobilnych.

Zgodnie z sobotnim artykułem Pulsu Biznesu fiński start-up Supercell, zajmujący się produkcją gier mobilnych, sprzedał 51% pakiet udziałów japońskiemu SoftBank. Firma ma dwie gry i 100 pracowników, a jest już warta 3 mld USD. Fani mobilnych gier mogą ściągać produkty za darmo, ale płacą za dodatki takie jak specjalna broń dla bohatera gry. Taki sam model biznesowy funkcjonuje w Tequila Mobile S.A.
Tequila Mobile S.A. jest dostawcą unikalnych usług opartych na wykorzystaniu gier mobilnych jako skutecznego narzędzia demonetyzacji społeczności internetowych. Firma realizuje usługi w oparciu o własną infrastrukturę, technologię, kontent mobilny oraz bezpośredni billing w ponad 80 krajach na świecie. Klientami korzystającymi z usług firmy są czołowe światowe sieci społecznościowe, portale internetowe i mobilne, jak również wybrani operatorzy telefonii komórkowej. Według Deloitte jest jedną z 50 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w regionie.